top of page

İstanbul Düğün Dansı Sosyal Medya

Merhaba, bizi daha yakından tanımanız ve sunduğumuz eğitimlere dair bir fikir edinmeniz için sosyal medya hesaplarımızdaki birkaç örnek eğitim videosuna göz atabilirsiniz. Paylaştığımız videolar, yüzlerce eğitim içerisinden sadece birkaçını temsil etmektedir. İzleyeceğiniz görüntülerin %99'u, daha önce hiç dans deneyimi olmayan kişilere ait olup, tamamen eğitim almaya gelen bireylerin performanslarından oluşmaktadır.

🌟 Düğün Dansı Özel Anlarınız İçin Bizimle! 💖
📸 Instagram:Şahane düğün danslarını ve unutulmaz anları keşfetmek için bizi takip et!
 https://www.instagram.com/dansyeri/

🎥 YouTube:Düğün dansınızı mükemmelleştirmek için ipuçları ve eğlenceli dans videoları için kanalımıza abone olun! 
https://www.youtube.com/@dansyeri

🕺💃 TikTok:Kısa ve etkileyici düğün dansı videoları için bizi TikTok' ta takip edin! 
https://www.tiktok.com/@dugundansimSosyal medya hesaplarımızı ziyaret edin, dans dolu düğün hazırlıklarınızı birlikte planlayalım! 💍

Düğün Dansı ve Zeybek
Ders Süreleri

Standart Ders Süremiz : Ders süremiz 90 dakikadır. Daha az ders sayısı ve ekonomik olması nedeni ile en verimli ders süresidir. 

Düğün Dansı Eğitimi Detayları

Düğün dansı eğitiminde, çiftlerin talebi doğrultusunda bir şarkı ve o şarkıya uygun dans stili belirlenir. Bu danslar Rumba, Vals, Salsa, Cha Cha gibi danslar ya da çiftin yapabileceği en uygun adımlardan oluşur.Koreografi; seçtiğiniz şarkıya uygun oluşturulmuş dans figürlerinin toplamına denir. Koreografi oluşturulmuş dansın giriş, gövde ve final kısımları olur ve çok tekrar yapılarak çiftlere ezberletilir. Dans süresi 3 dakikayı aşmayacak şekilde planlanır ve şarkı o süreye göre yeniden düzenlenir. 

İlk ders dansın en az 1 dakikalık kısmı oluşturulup videosu çekilir ve çiftlere bu eğitimi tekrar etmeleri için varsa 2-3 günlük süre tanınır. Son ders sonunda koreografiye uygun şarkı tarafımızdan size hazır bir şekilde teslim edilir. Genellikle ders almak isteyen çiftler tamamen sıfır daha önce dans dersi almamış kişilerden oluşur ve kişilere en iyi eğitim metodu uygulanır.Daha önce dans etmemiş olmanız sizi korkutmasın yüzlerce çift bu süreçten geçti. Son olarak beğendiniz dans video örnekleri varsa burada beğendiniz figürlerin bir kaçını dansınıza ekleyebiliriz.

İstanbul Düğün Dansı olarak sizlere sunduğumuz eğitim detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Tek Ders Paketi:

90 Dakikalık Tek Ders

Dans eğitimi almak için vaktiniz kısıtlı , Gelinlik çok aşırı kabarık ya da çok fazla uzun kuruğu var, Ezber gerektirmeyen çok basit bir dans düşünüyorum. O zaman Tek Ders Paket size yeterli olucaktır.

ÜCRET : 2500TL

Giriş Dans Paketi:

90 Dakikalık 2 Ders Toplam 180 Dakika

Belirlediğimiz bir şarkıya özel oluşturulmuş figürler ile size özel bir dans koreografiniz oluyor. En çok tercih edilen süre ile sizi çok zorlamayacak unutulmaz bir dans istiyorsan Giriş Dans Paketi tercih edebilirsin.

ÜCRET: 4000TL

Giriş Dans Paketi + Prova + Halay + Çiftetelli

90 Dakikalık 3 Ders Toplam 270 Dakika

Giriş Dansı eğitimine ek olarak düğüne yakın son prova ( tercihen hazır ise gelinlikle yapılması) . Ayrıca düğünlerde genellikle yapılan ankara misket, halay, çiftetelli gibi eğitimler.

ÜCRET:6000TL

Yukarıdaki ders süreleri genel tercih edilen  sürelerdir. Zor koreografi ve sürpriz sonlu danslarda ayrıca kişilerin yetenekleri doğrultusunda bu süreler değişebilir.

↓Rezervasyon detayları için en alt sayfaya bakınız.↓

Düğün Dansı Fiyatları İçin Tıklayın....

Düğün Zeybek Eğitimi Detayları

Zeybek, son yıllarda en çok tercih edilen düğün danslarının başında geliyor. Zeybek Ege bölgesi halk oyunlarının genel adıdır 300’ün üzerinde Zeybek oyunu vardır. Oynamak istediğiniz oyunu nasıl ve kimle oynamak istediğinize karar vererek seçenekleri eleyerek bulabilirsiniz. Kursumuzda 2 saatlik eğitim planları oluşturulur ve ders başı ödeme yaparak eğitimi tamamlayabilirsiniz. Ders sonlarında yaptığımız eğitim ile alakalı ders videosu çekilir ve prova yapması için eğer varsa 2-3 günlük süreler verilir.

Aşağıda en çok tercih edilen oyunlar ve genel çalışma süreleri verilmiştir. Bu oyunların dışında da farklı bir oyun ya da koreografi talep edebilirsiniz.

Çakal Çökerten Zeybek:

90 Dakikalık 2 Ders

Harmandalı Zeybeği:

90 Dakikalık  3 Ders Toplam 270 Dakika

Eşinizle birlikte oynamak için tercih edebileceğiniz en çok talep edilen Zeybek oyunudur.

ÜCRET : 4000TL

Ülkemizde en bilinen kulaklara aşina bir Zeybek oyunudur. Eşinizle tek başınıza ve ya kalabalık oynanabilir.

ÜCRET : 6000TL

Sünnet Düğünü İçin Zeybek:

Yörük Ali Cuma Ovası Zeybeği

( Hakan Çalhanoğlu Zeybeği):

90 Dakikalık 3 Ders Toplam 270 Dakika

Hakan Çalhanoğlu düğününde bu Zeybek oyunu oynayarak oldukça popüler hale getirmiştir. Oyun karekteristik ve oldukça heybetli güzel bir görsele sahibtir. Gelin sabit Damat ise Zeybek ekibili ile oynar ya da tek başına da oynayabilir.

ÜCRET :

DAMAT TEK :6000TL

DAMAT+4 ARKADAŞI :7500TL 

DAMAT +6-8 ARKAŞI : 9000TL

PROFESYONEL ZEYBEK EKİBİ : 4 KİŞİ 7500TL - 6 KİŞİ 11500TL

Bu Zeybek eğitimi, çocuğun yaşına ve taleplere göre planlanır. Süre ve ücretler ön görüşme sonunda belirlenir.

Yukarıda verilen süreler yaptığımız eğitimler baz alınarak hesaplanmıştır. Kişilerin yeteneklerine göre süre ve ders sayısı artabilir. Hemen hemen tüm Zeybek oyunları Tek başına, Arkadaşlar ya da Aile , Profesyonel Zeybek ekibi ile oyananabilir. Ek ücret alarak size Zeybek ekibi hizmeti de sağlayabiliriz. Farklı Zeybek oyunları ya da fikirlerinizi bize danışabilirsiniz.

↓Rezervasyon detayları için en alt sayfaya bakınız.↓

Zeybek Oyunu Fiyatları İçin Tıklayın....

Düğünde Farklı Dans Eğitimleri

Düğünlerde çiftler, bazen kendi yörelerine ait ya da genel kabul görmüş düğünda oynanan oyunlar için arayış içine girerler. Özellikle halay ve çiftetelli özellikle damat adaylarının korkulu rüyası haline gelir :). Kendi başına gelene kadar hiç bir düğün ve organizasyona katılmadıkları için bu oyunlarda oldukça zorluk çekerler. Biz bu tip basit oyunların temel eğitimlerini sizlere en basit yöntemler ile aktarıyoruz. Siz yeterki öğrenmeye hevesli olun gerisini bize bırakın.

Ağlatan Kafe ( QAFE ) Dansı;

2 Saatlik 2 Ders

Mardin Reyhani :

2 Saatlik 2 Ders Toplam 4 Saat

Çok tercih edilen Çerkez dansını düğününüzde basit figürler ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Genellikle 4 saatlik eğitim planı yapıyoruz.

ÜCRET : 4000TL

Son yıllarda çok tercih edilen yöresel bir oyun. Süre genel tercih edilen bir süredir basitleştirilip tek derste yapılabilir.

ÜCRET : 4000TL

Sirtaki & Zeibekiko  ;

Halay - Çiftetelli - Horon - Roman

Yunan halk dansı Sirtaki ve Zeibekiko dansı zor danslardır süreler kişilerin yetenekleri doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Bu eğitimin süresi  talebiniz doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Ön görüşme sonrası süre ve ücret belirlenir.

Yukarıda verilen süreler yaptığımız eğitimler baz alınarak hesaplanmıştır. Kişilerin yeteneklerine göre süre ve ders sayısı artabilir. 

↓Rezervasyon detayları için en alt sayfaya bakınız.↓

Eğitim Programlama ve Rezervasyon

Eğitim süreleri kişisel yeteneklere göre değişebilir, gerekirse ek ders alabilirsiniz.

Ödemeleri ders başı  NAKİT ya da EFT şeklinde alıyoruz.

Ders günü ve saati karar verildikten sonra kesinleştirmek için ders ücretinin yarısını kapora olarak alıyoruz, herhangi sebeple gelmediğinizde kapora ücreti iade edilmez.

Programı yapılmış bir dersi farklı bir gün ve saate almak isterseniz yeniden kapora vermeniz gerekir bir önceki bunun yerine geçmez.

Derse geç kalmanız durumunda süre uzatılamaz kalan süre kadar ders yapılır. Lütfen yolu ve trafiği göz önünde bulundurarak zamanında ders alanında olun.

Eğitim planı yaptığınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız, lütfen sizin için uygun ise rezervasyon yaptırın. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bize ulaşarak programınızı oluşturabilir ve detayları konuşabilirsiniz. 

Adresinizde Özel Ders Almak mı istiyorsunuz?

Stüdyomuza gelmek için vaktiniz yok ise belirlediğiniz alanda ( Ofis, ev, site ortak alanlarında )

Ücretlendirme normal ücretlerin iki katı şeklinde uygulanır.

bottom of page