top of page

İstanbul Düğün Dansı Sosyal Medya

Merhaba, bizi daha yakından tanımanız ve sunduğumuz eğitimlere dair bir fikir edinmeniz için sosyal medya hesaplarımızdaki birkaç örnek eğitim videosuna göz atabilirsiniz. Paylaştığımız videolar, yüzlerce eğitim içerisinden sadece birkaçını temsil etmektedir. İzleyeceğiniz görüntülerin %99'u, daha önce hiç dans deneyimi olmayan kişilere ait olup, tamamen eğitim almaya gelen bireylerin performanslarından oluşmaktadır.

  • Instagram

Instagram:Şahane düğün danslarını ve unutulmaz anları keşfetmek için bizi takip et!

 https://www.instagram.com/dansyeri/

  • YouTube

YouTube:Düğün dansınızı  için ipuçları ve eğlenceli dans videoları için kanalımıza abone olun!  https://www.youtube.com/@dansyeri

  • TikTok

TikTok:Kısa ve etkileyici düğün dansı videoları için bizi TikTok' ta takip edin!

 https://www.tiktok.com/@dugundansim

Düğün Dansı ve Zeybek
Ders Süreleri

Standart Ders Süremiz : Ders süremiz 90 dakikadır. Daha az ders sayısı ve ekonomik olması nedeni ile en verimli ders süresidir. 

Düğün Dansı Eğitimi Detayları

Düğün dansı eğitiminde, çiftlerin talebi doğrultusunda bir şarkı ve o şarkıya uygun dans stili belirlenir. Bu danslar Rumba, Vals, Salsa, Cha Cha gibi danslar ya da çiftin yapabileceği en uygun adımlardan oluşur.Koreografi; seçtiğiniz şarkıya uygun oluşturulmuş dans figürlerinin toplamına denir. Koreografi oluşturulmuş dansın giriş, gövde ve final kısımları olur ve çok tekrar yapılarak çiftlere ezberletilir. Dans süresi 3 dakikayı aşmayacak şekilde planlanır ve şarkı o süreye göre yeniden düzenlenir. 

İlk ders dansın en az 1 dakikalık kısmı oluşturulup videosu çekilir ve çiftlere bu eğitimi tekrar etmeleri için varsa 2-3 günlük süre tanınır. Son ders sonunda koreografiye uygun şarkı tarafımızdan size hazır bir şekilde teslim edilir. Genellikle ders almak isteyen çiftler tamamen sıfır daha önce dans dersi almamış kişilerden oluşur ve kişilere en iyi eğitim metodu uygulanır.Daha önce dans etmemiş olmanız sizi korkutmasın yüzlerce çift bu süreçten geçti. Son olarak beğendiniz dans video örnekleri varsa burada beğendiniz figürlerin bir kaçını dansınıza ekleyebiliriz.

İstanbul Düğün Dansı olarak sizlere sunduğumuz eğitim detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Tek Ders Paketi:

90 Dakikalık Tek Ders

Dans eğitimi almak için vaktiniz kısıtlı , Gelinlik çok aşırı kabarık ya da çok fazla uzun kuruğu var, Ezber gerektirmeyen çok basit bir dans düşünüyorum. O zaman Tek Ders Paket size yeterli olucaktır.

ÜCRET : 3500TL

Giriş Dans Paketi:

90 Dakikalık 2 Ders Toplam 180 Dakika

Belirlediğimiz bir şarkıya özel oluşturulmuş figürler ile size özel bir dans koreografiniz oluyor. En çok tercih edilen süre ile sizi çok zorlamayacak unutulmaz bir dans istiyorsan Giriş Dans Paketi tercih edebilirsin.

ÜCRET: 6000TL

Giriş Dans Paketi + Prova + Halay + Çiftetelli

90 Dakikalık 3 Ders Toplam 270 Dakika

Giriş Dansı eğitimine ek olarak düğüne yakın son prova ( tercihen hazır ise gelinlikle yapılması) . Ayrıca düğünlerde genellikle yapılan ankara misket, halay, çiftetelli gibi eğitimler.

ÜCRET:8000TL

Premium Düğün Dans Paketi 

90 Dakikalık 3 Ders + Mekanda Prova + Düğünde Yanınızdayız.

Giriş dans eğitimi için oluşturuduğunuz rezervasyonları güncelleyebilirsiniz. Düğün yapılacak mekanda  prova ve buna ek olarak düğün günü yanınızdayız.

ÜCRET: 15000TL

Yukarıdaki ders süreleri genel tercih edilen  sürelerdir. Zor koreografi ve sürpriz sonlu danslarda ayrıca kişilerin yetenekleri doğrultusunda bu süreler değişebilir ve farklı ders paketleri oluşturabilir.

↓Rezervasyon detayları için en alt sayfaya bakınız.↓

Düğün Dansı Fiyatları İçin Tıklayın....

Düğün Zeybek Eğitimi Detayları

Zeybek, son yıllarda en çok tercih edilen düğün danslarının başında geliyor. Zeybek Ege bölgesi halk oyunlarının genel adıdır 300’ün üzerinde Zeybek oyunu vardır. Oynamak istediğiniz oyunu nasıl ve kimle oynamak istediğinize karar vererek seçenekleri eleyerek bulabilirsiniz. Kursumuzda 2 saatlik eğitim planları oluşturulur ve ders başı ödeme yaparak eğitimi tamamlayabilirsiniz. Ders sonlarında yaptığımız eğitim ile alakalı ders videosu çekilir ve prova yapması için eğer varsa 2-3 günlük süreler verilir.

Aşağıda en çok tercih edilen oyunlar ve genel çalışma süreleri verilmiştir. Bu oyunların dışında da farklı bir oyun ya da koreografi talep edebilirsiniz.

Çakal Çökerten Zeybek :

( Kolay Koreografi  )

90 Dakikalık 2 Ders

Çakal Çökerten Zeybek :

( Kapsamlı Koreografi )

90 Dakikalık 3 Ders

Eşinizle birlikte oynamak için tercih edebileceğiniz en çok talep edilen Zeybek oyunudur.

ÜCRET : 6000TL

Eşinizle birlikte oynamak için tercih edebileceğiniz bu oyunu daha gösterişli ve zor figürler ile öğretiyoruz

ÜCRET : 8000TL

Harmandalı Zeybeği:

90 Dakikalık  3 Ders Toplam 270 Dakika

Ülkemizde en bilinen kulaklara aşina bir Zeybek oyunudur. Eşinizle tek başınıza ve ya kalabalık oynanabilir.

ÜCRET :8000TL

Sünnet Düğünü İçin Zeybek:

Yörük Ali Cuma Ovası Zeybeği

( Hakan Çalhanoğlu Zeybeği):

90 Dakikalık 3 Ders Toplam 270 Dakika

Hakan Çalhanoğlu düğününde bu Zeybek oyunu oynayarak oldukça popüler hale getirmiştir. Oyun karekteristik ve oldukça heybetli güzel bir görsele sahibtir. Gelin sabit Damat ise Zeybek ekibili ile oynar ya da tek başına da oynayabilir.

ÜCRET :

DAMAT TEK :8000TL

DAMAT+4 ARKADAŞI :9500TL 

DAMAT +6-8 ARKAŞI : 10000TL

PROFESYONEL ZEYBEK EKİBİ : 4 KİŞİ 10.000TL - 6 KİŞİ 15000TL

Bu Zeybek eğitimi, çocuğun yaşına ve taleplere göre planlanır. Süre ve ücretler ön görüşme sonunda belirlenir.

Yukarıda verilen süreler yaptığımız eğitimler baz alınarak hesaplanmıştır. Kişilerin yeteneklerine göre süre ve ders sayısı artabilir. Hemen hemen tüm Zeybek oyunları Tek başına, Arkadaşlar ya da Aile , Profesyonel Zeybek ekibi ile oyananabilir. Ek ücret alarak size Zeybek ekibi hizmeti de sağlayabiliriz. Farklı Zeybek oyunları ya da fikirlerinizi bize danışabilirsiniz.

↓Rezervasyon detayları için en alt sayfaya bakınız.↓

Zeybek Oyunu Fiyatları İçin Tıklayın....

Düğünde Farklı Dans Eğitimleri

Düğünlerde çiftler, bazen kendi yörelerine ait ya da genel kabul görmüş düğünda oynanan oyunlar için arayış içine girerler. Özellikle halay ve çiftetelli özellikle damat adaylarının korkulu rüyası haline gelir :). Kendi başına gelene kadar hiç bir düğün ve organizasyona katılmadıkları için bu oyunlarda oldukça zorluk çekerler. Biz bu tip basit oyunların temel eğitimlerini sizlere en basit yöntemler ile aktarıyoruz. Siz yeterki öğrenmeye hevesli olun gerisini bize bırakın.

Ağlatan Kafe ( QAFE ) Dansı;

2 Saatlik 2 Ders

Mardin Reyhani :

2 Saatlik 2 Ders Toplam 4 Saat

Çok tercih edilen Çerkez dansını düğününüzde basit figürler ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Genellikle 4 saatlik eğitim planı yapıyoruz.

ÜCRET : 5000TL

Son yıllarda çok tercih edilen yöresel bir oyun. Süre genel tercih edilen bir süredir basitleştirilip tek derste yapılabilir.

ÜCRET : 5000TL

Sirtaki & Zeibekiko  ;

Halay - Çiftetelli - Horon - Roman

Yunan halk dansı Sirtaki ve Zeibekiko dansı zor danslardır süreler kişilerin yetenekleri doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Bu eğitimin süresi  talebiniz doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Ön görüşme sonrası süre ve ücret belirlenir.

Yukarıda verilen süreler yaptığımız eğitimler baz alınarak hesaplanmıştır. Kişilerin yeteneklerine göre süre ve ders sayısı artabilir. 

↓Rezervasyon detayları için en alt sayfaya bakınız.↓

Eğitim Programlama ve Rezervasyon

Düğün dansı eğitimlerimiz de sizin avantajınız için ödemeleri tek ders üzerinden alıyoruz. Örneğin, 2 derslik bir düğün dansı planlaması yapılırken sadece ilk dersin ücretini ödemeniz yeterlidir. Memnuniyetiniz doğrultusunda diğer ders planlarını da aynı şekilde yaparak devam ediyoruz.

Gün ve saat konusunda bir planlama yapıldıktan sonra:

🔸Dersi kesinleştirmek için sizden rezervasyon ücreti (500 TL) talep ediyoruz. Bu ücret, sadece sizinle belirlediğimiz gün ve saat için geçerlidir. Aynı gün içinde farklı bir saat ya da başka bir gün için değişiklik yapmak istediğinizde, tekrar rezervasyon ücreti ödemeniz gerekecektir. Ders sonunda sadece yapılan derse ait kalan ders ücreti alınır.

 

🔸Herhangi bir sebep ile gelemediğinizde programı değiştirmek ya da iptal etmek isterseniz, sadece rezervasyon ücretiniz yanar ve sizden ders ücretinin tamamı talep edilmez.

🔸IBAN numarası paylaştıktan sonra en fazla 45 dakika ödeme beklenir. Sonrasında ödeme yapacaksanız, lütfen size belirtilen saatlerin hala müsait olup olmadığını kontrol edin. Birden fazla eğitmen ile çalıştığımız için salonların müsait olmayabileceğini unutmayın.

Çalışma politikamız, verimli bir ders süreci için bu şekilde yapılmaktadır. Birlikte gelmek istediğiniz kişilere de bu mesajı ileterek, bu şartları kabul ediyorsanız programınızı oluşturabiliriz.

bottom of page